Najbardziej skuteczny plan odchudzania, nigdy nie słyszał

No Comments

To nie jest sexy imię, i nie obiecujemy wynik ciało zemsty. Ale to nie przeszkodziło dieta TLC od trendów duży i kciuk w górę zasilaniu od specjalistów. On nawet wyszedł na czwarte o nas nowości i najlepsze diety światowym rankingu, przygotowanym do 2017, zdobywając czwarty slot na najlepsze diety w ogóle, a 18 najlepsze diety, odchudzanie.

W skrócie dla terapeutycznej zmiany stylu życia, diety TLC planuje zwiększyć zdrowie serca poprzez optymalizację poziomów—i cholesterolu może również spowodować utratę wagi – mówi Maggie Moon, p. D. N., Autor przeciwko diety.

Choć plan ten skupia się na jedzeniu, aktywność fizyczna i redukcja masy ciała, największy nacisk kładzie się na wyborze inteligentne menu.

Ponieważ naukowcy z Narodowego instytutu zdrowia opracowali plan w 2001 roku amerykański kierowy Skojarzenie zatwierdził go, a on opiera się na solidnych naukowych przedstawił w rozległym przewodnik online.

Aby dowiedzieć się, czy dieta TLC-to jest to, że trzeba spróbować spojrzeć na naszą ściągawkę.

Co jest w menuCo jest w menu

To nie jest plan pozbawienia. Dieta TLC połączenia do napełniania talerzu, różnorodne produkty roślinne i chude białko zwierzęce-źródła, oparte na tym, co sprawia, że twoje kubki smakowe szczęśliwy:

  • Owoce: od dwóch do czterech porcji dziennie
  • Warzywa lub suchy groch/groszek: od trzech do pięciu porcji dziennie
  • Zboża, takie jak ryż i chleb pszenny: sześć lub więcej porcji dziennie
  • O niskiej zawartości tłuszczu lub beztłuszczowe produkty mleczne, takie jak 1 procent mleka: od dwóch do trzech porcji dziennie
  • Chude mięso, ryby i drób: pięć lub mniej uncji dziennie (o wymiarach około dwa Zacka jaja)
  • Nienasycone tłuszcze/oleje: w umiarkowanych ilościach według twojego zapotrzebowania kalorycznego
  • Deser: Tak! Ale tylko co najmniej tłuszczów nasyconych, słodycze, lody i galaretka.

Trzymając się tego planu menu można podnieść poziom HDL cholesterolu; jest to “dobry” cholesterol, który trzyma twój ryzyko choroby serca w ryzach. Będziesz także być w stanie obniżyć poziom LDL cholesterolu, szkodliwym rodzaju, które mogą umieścić w kolejce za choroby serca – dodaje. Ważne jest, aby pamiętać, że punkt TLC plan zarządzania cholesterolu, i choć proces zwrotu kilogramów-to nie zawsze jest potrzebne, aby rzucić funtów, aby to się stało.

ZasadyZasady

Jak większość diet, dieta TLC wymaga pilnować kalorii, co nie do pomyślenia, jeśli starasz się schudnąć. Jednak dokładne kalorii zakresu należy starać się trafić w dzień zależy od twojego wzrostu, wagi i poziomu aktywności.

Każdy, kto idzie na TLC nie trzeba, choć kryzys numery. Podstawowe zasady: tylko 25 do 35 procent dziennego zapotrzebowania na kalorie z tłuszczu. Mniej niż 7% dziennego zapotrzebowania na kalorie powinno pochodzić z tłuszczów nasyconych źródła (takie jak masło, ser i mięso), i są ograniczone do nie więcej niż 200 mg cholesterolu dziennie—to nieco więcej niż w jednym dużym jajku (178 mg). Dieta TLC “jest bardzo specyficzny i wymaga dużo czytając etykietę i obliczenia, które mogą być trudne, aby trzymać się” – mówi Moon.

Z drugiej strony, potrzeba aktywności fizycznej jest bardzo prosta: minimum 30 minut umiarkowanie intensywnej (a.do.a. Łamiesz światła pot) aktywności fizycznej, jak szybki marsz, w większości dni tygodnia.

Czego Należy Unikać

Trzymaj się z dala od tłuszczów nasyconych przestępców, takich jak czerwone mięso, masło, ser i mleko. To samo odnosi się do produktów o wysokiej zawartości tłuszczów trans, takich jak smażony fast food, wiele pieczenia, a także przetworzonych ciasteczka i krakersy. Nasycone i tłuszcze trans, kopnięcie LDL konto—nie cholesterolu, aby wspomnieć ogólną spożycie kalorii

Alkohol też w liście oglądać, bo za dużo jest związane z wysokim poziomem trójglicerydów, inny rodzaj tłuszczu, który bawić się rola w chorobie serca. Na tym planie, kobieta powinna z góry na jeden drink dziennie.

W końcu dieta TLC wzywa hack sodu do mniej niż 2300 mg na dobę, czyli około łyżeczki soli. Wydaje się trudne, ale w rzeczywistości, zgodnie z Zalecana dawka dla większości dorosłych na wszystkich kierunkach, zgodnie z american heart Association. Sodu może przyczyniać się do wzrostu ciśnienia tętniczego krwi, co z kolei zwiększa prawdopodobieństwo chorób serca. I jeśli próbujesz schudnąć, upuszczając sól kwota może pomóc squash wzdęcia i pomaga zrezygnować z wielu ciężar wody.

Dlaczego To Może Się Udać

Podczas gdy dieta TLC dźwięki podobne do innych popularnych serca-zdrowe odżywianie, jak dieta śródziemnomorska, to oferuje większą elastyczność w zakresie tego, co można spożywać. “Jest na tyle szeroki, że może on być skonfigurowany na różne preferencje dla wegetarian lub osób, które muszą przestrzegać diety bezglutenowej” – mówi Moon.

I chociaż rzucić funtów nie jest głównym celem, “stara się być o niskiej zawartości tłuszczu diety, która, jak wykazano w badaniach klinicznych, aby doprowadzić do utraty wagi”, mówi Moon. “Jednakże, istnieje więcej niż jedna droga do zdrowego odchudzania.” Innymi słowy, nawet dieta o wysokiej zawartości tłuszczu może prowadzić do zmniejszenia tak długo, jak można kontrolować ilość kalorii.

WyrokuWyroku

Nacisk na różnorodność produktach pochodzenia roślinnego, bogate w błonnik i niską zawartość tłuszczu, białka opcji sprawia, że zdrowe i wypełnienia, rachunkowości głodu jak najmniej. I jak tylko pojawi się zawiesić podczas czytania etykiet na produktach spożywczych i dodać kalorie i ilość składników odżywczych, nie jest to zbyt trudne. Poprzez śledzenie kalorii i otrzymywać za te 30 minut aktywności, można schudnąć powoli i w sposób trwały, który utrzymuje go. “To z pewnością może być zdrowy sposób, aby zjeść posiłek nawet dla tych, którzy bez problemów cholesterolu” – mówi Moon.

Categories: Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *