Jak Mogę Pozbyć Się Mojej Pachy Tłuszczu?

No Comments

Jak Mogę Pozbyć Się Mojej Pachy Tłuszczu?Jeśli kiedykolwiek założyć biustonosz i zauważyłam dodatkowy fałd skóry między ręką i piersią (a.do.a twoje pachy), nie Jesteś sam. Pod pachami tłuszczu jest powszechne i nie ma co przeżywać.

Faktycznie, może warto podjąć, bo, niestety, nie ma prostego rozwiązania do wykluczenia więcej tkaniny z tej dziedziny. Faktycznie, miejsce cięcia, ogólny termin dla próbujących zrzucić tłuszcz w jednym określonym obszarze ciała, nawet nie możliwe. Każdy z nas przechowują waga w określonych miejscach na podstawie naszej genetyki. Więc jeśli próbujesz stracić trochę od określonego miejsca, należy skupić się na zmniejszenie całkowitego tłuszczu w organizmie, a także dostosować swój tryb treningów, aby docelowe mięśnie w swojej karierze dziedzinie – mówi Lauren Simmons, p. D. S. s. S., trener i dietetyk w centralnej dynamikę w Indianie (a.k. w ogólnej diety i ćwiczeń fizycznych eksperta).

Tutaj wyjaśnia, jak rozwiązać to zadanie.

Co JestCo Jest

Po pierwsze, jeśli starasz się zrzucić zbędne kilogramy w sumie, należy dążyć, aby wziąć w mniejszej ilości kalorii, niż można wydać w całości (a nie tylko przez ćwiczenia fizyczne). To zależy na indywidualnym poziomie, ale można korzystać z aplikacji, jak myfitnesspal, aby śledzić swoje kal enter i obliczanie podstawowej przemiany materii (ilość spalanych kalorii, jeśli dosłownie nic nie robić, ale oddychać) . Czyli kalorii możesz wziąć w, pogrupować je w: węglowodany, białka i tłuszcze, mówi Simmons.

Oferuje ona przeznaczyć około połowę dziennego zapotrzebowania na kalorie węglowodany, takie jak pełnoziarniste makarony i warzywa, takie jak ziemniaki, kukurydza i groch. Jeszcze od 20 do 30% powinny stanowić produkty o wysokiej zawartości białka, takie jak kurczak, jaja, szpinak i fasola. A pozostałe 20-30% idzie na smalec—tak, tłuszcz. Opt dla zdrowych źródeł, takich jak orzechy i oliwa z oliwek, mówi Simmons. I nie przesadzaj o tym, że awokado: jeden gram tłuszczu zawiera dziewięć kalorii, więcej węglowodanów i białek w czterech licencji na gram.

Co Robić Na Siłowni

Najlepsze ćwiczenia na spalanie tłuszczu są ćwiczenia siłowe. (Zapewne zgadłeś, tak?) “Wzrost masy mięśniowej pomoże zwiększyć swój metabolizm”, mówi Simmons. To oznacza, że można spalić więcej kalorii w ogóle. Skupić się na pracy duże i najmocniejsze grupy mięśni, aby spalić maksymalną ilość kalorii. Mięśnie te obejmują pośladki i mięśnie czworogłowe. Można pracować te wagi ciężkiej jazdy, jak przysiady, rzuca, wyciskaniu od piersi, i wierszy. Ona zaleca, aby pracować w jednej z tych grup w dzień.

Co Robić Na Siłowni

Jeśli chodzi o Państwa pod pachami, dwie grupy, aby skupić się na twoje piersi i plecach. Do piersi, spróbować porusza się, jak podciągnięć, chinups, i kabel pulldowns. Dla pleców: wyciskaniu, latać piersi, pompki, press i ramiona. Simmons zaleca czekać dzień lub dwa przed pracą piersi i/lub z powrotem, aby twoje mięśnie udało się naprawić i naprawić.

I nie bój się podnosić ciężkie. Simmons mówi, że najlepszym sposobem, aby spalić tłuszcz i uzyskać tętno w górę podnosi ciężkie masy na niewielką ilość powtórzeń. Jej strategia: wybierz ciężar, który można wykonać tylko ośmiu do 12 powtórzeń z poprawną formą. Jeśli nie można zachować kształt, jest zbyt ciężki. Jeśli tracisz ilość powtórzeń można zrobić z wagą chyba zbyt jasno.

I jeśli uważasz, że “co z cardio?” Simmons mówi, że lepiej będzie, jeśli wybierzesz wysokiej intensywności ćwiczeń cardio, takich jak trening interwałowy lub bootcamp klas, a nie bieganie na bieżni w jednym tempie przez 30 minut.

W suchej masie: nie można określić zmniejszyć swoje pachy tłuszczu, ale można pracować w kierunku rozwoju fizycznego w ogóle, które mogą mieć wpływ na ten obszar.

Categories: Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *